AUTOSERVIS A PNEUSERVIS HYBNER

AUTOSERVIS A PNEUSERVIS HYBNER

Oprava osobních i užitkových vozidel do 3,5t. všech značek, zajištěny záruční i pozáruční prohlídky, připravíme vaše auto na STK i EMISE.
- Autodiagnostika vozidla, autoelektrika, oprava motoru i mechanických/automatických převodovek.
- Opravíme větší i menší závady, vyměníme olej, opravíme a seřídíme brzdy u vašeho auta, vyčistíme/dezinfikujeme autoklimatizaci a doplníme kapalinu do klimatizační jednotky, do odstřikovačů.
Výměna autoskla, vyřízení pojišťovny zdarma.

Pneuservis

- montáže a demontáže pneumatik rozměrů 10-26 palců. Prodej pneu všech druhů a značek jako např.: (Michelin, Pirelli, Goodyear, Bridgestone…..).
- opravy pneumatik (bočních průrazů) // oprava pneumatik (typu RUN-FLAT, DSST a td.) // (vulkanizace všech typů značek pneu značkou – TECH)
Na veškeré prodávané pneumatiky, alu kola a disky vám poskytujeme 100% záruku.

Alu disky

Svařujeme/renovujeme/leštíme/lakujeme uvádíme do původního stavu alu disky pro váš automobil.
- veškeré úpravy laku alu disku (lakování, retuš laku) // oprava alu disku (tepelnou metodou bez porušení struktury disku) // svařování a navařování hliníku a jeho slitin (metodou TIG) Nástřik disků - s celkovou renovací, kde se odstraní starý nátěr buď odlakováním, pískováním nebo broušením , oprava odřených částí, a nástřik nového laku.

 

Pneuservis a alu disky

pneuservis

Pneuservis a výměna pneumatik, včetně zajištění oprav a nákupu nových pneumatik pro váš vůz.
+

alu disky

Povrchová úprava alu disku leštění, lakování, svařování.
+

                 


Profesionální laserové seřízení geometrie kol. Seřizování geometrie kol a náprav, provádění běžných oprav osobních vozidel. Geometrie kol je jedním z nejdůležitějších parametrů ovlivňujících řízení vozidla, opotřebení pneumatik, komfort jízdy.
Co je vlastně geometrie kol? Zjednodušeně řečeno, geometrie kol, neboli náprav je seřízení osy jízdy vozidla, tak aby se kola skláněla k vozovce pod správným úhel. Správným seřízením geometrie zajistíte mimo jiné rovnoměrné sjíždění pneumatik a optimální jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Správným seřízením geometrie kol se též odstraní efekt „táhnutí“ vozidla doprava či doleva. . .

Geometrie náprav Praha