AUTOSERVIS A PNEUSERVIS HYBNER

AUTOSERVIS A PNEUSERVIS HYBNER

Oprava osobních i užitkových vozidel do 3,5t. všech značek, zajištěny záruční i pozáruční prohlídky, připravíme vaše auto na STK i EMISE.
- Autodiagnostika vozidla, autoelektrika, oprava motoru i mechanických/automatických převodovek.
- Opravíme větší i menší závady, vyměníme olej, opravíme a seřídíme brzdy u vašeho auta, vyčistíme/dezinfikujeme autoklimatizaci a doplníme kapalinu do klimatizační jednotky, do odstřikovačů.
Výměna autoskla, vyřízení pojišťovny zdarma.

Pneuservis

- montáže a demontáže pneumatik rozměrů 10-26 palců. Prodej pneu všech druhů a značek jako např.: (Michelin, Pirelli, Goodyear, Bridgestone…..).
- opravy pneumatik (bočních průrazů) // oprava pneumatik (typu RUN-FLAT, DSST a td.) // (vulkanizace všech typů značek pneu značkou – TECH)
Na veškeré prodávané pneumatiky, alu kola a disky vám poskytujeme 100% záruku.

Alu disky

Svařujeme/renovujeme/leštíme/lakujeme uvádíme do původního stavu alu disky pro váš automobil.
- veškeré úpravy laku alu disku (lakování, retuš laku) // oprava alu disku (tepelnou metodou bez porušení struktury disku) // svařování a navařování hliníku a jeho slitin (metodou TIG) Nástřik disků - s celkovou renovací, kde se odstraní starý nátěr buď odlakováním, pískováním nebo broušením , oprava odřených částí, a nástřik nového laku.

 

Pneuservis a alu disky

pneuservis

Pneuservis a výměna pneumatik, včetně zajištění oprav a nákupu nových pneumatik pro váš vůz.
+

alu disky

Povrchová úprava alu disku leštění, lakování, svařování.
+

                 


Opravujeme osobní i užitková vozidla do 3,5 tuny, zajistíme kompletní servis, výměnu oleje převodového i u motoru, dále doplníme provozní kapaliny. Opravíme, seřídíme brzdy u automobilu, spojky, světlomety. Svaříme rámy, alu kola, karoserie auta, lakujeme auta i alu disky. Autoservis Vinohrady znamená pro majitele profesionální přístup, kvalitní služby a opravy. Autoservis, pneuservis, pneu, rychloservis, autoopravna, výměna oleje, výměna převodového oleje, servis brzd, seřízení brzd, seřízení spojky, Praha, Praha 2, Vinohrady. . .

AUTOSERVIS VRŠOVICE